O nás

Po 12 rokoch nasej existencie sme hrdí, že stále môžeme poskytovať jazykové vzdelávanie pre deti od 3 rokov, základoškolákov, deti s poruchami učenia, nadane deti, stredoškolákov, vysokoškolákov, dospelých a dôchodcov. Vyučovanie prebieha v Nových Zámkoch, Hurbanove, Dvoroch nad Žitavou a Kolárove ako aj v online priestore pre študentov na Slovensku ako aj v zahraničí (vyučovali sme už nemčinu do Rakúska a Švajčiarska, ako angličtinu do Maďarska alebo španielčinu do Dánska). Vyučujeme individuálnym spôsobom ako aj v malých skupinách (2-4 študenti). Dúfam, že moja viera zmeniť svet k lepšiemu skrz kvalitne vyučovanie cudzích jazykov sa odzrkadľuje na hodinách absolvovaných v Jazykovej škole ÚSPECH. Príďte sa o tom presvedčiť!

Jazykové kurzy pre deti a mládež

Jazykové kurzy pre dospelých

Jazykové kurzy pre firmy a profesie

Jazykové skúšky