buttons 07

Prihlásiť sa

do kurzu

Jazyková škola Úspech

Banner letne


UČ SA AKO V ZAHRANIČÍ!kolarovo

Letné kurzy nemčiny, francúzštiny, španielčiny, ruštiny, maďarčiny a slovenčiny

Intenzívna konverzačná výuka v Kolárove, Zemnom i Nových Zámkoch

Prihláste sa, ak sa chcete za krátky čas zdokonaliť v cudzom jazyku, potrebujete si zlepšiť svoje výsledky v škole, plánujete cestovať alebo pracovať v zahraničí alebo potrebujete cudzí jazyk na výkon práce na Slovensku.

Čítať ďalej: Letné jazykové kurzy


UČ SA AKO V ZAHRANIČÍ!gb lektor

Jazykový kurz s lektorom z Anglicka

Intenzívna konverzačná výuka

Prihláste sa, ak sa chcete za krátky čas zdokonaliť v cudzom jazyku, potrebujete si zlepšiť svoje výsledky v škole, plánujete cestovať alebo pracovať v zahraničí alebo potrebujete cudzí jazyk na výkon práce na Slovensku. Kurz je vedený lektorom priamo z Anglicka.

Čítať ďalej: Jazykový kurz s lektorom z Anglicka


Jazykový tábor s lektorom z Anglickagb lektor

Prihláste svoje ratolesti do anglického tábora v Nových Zámkoch! Deti sú v živom kontakte s angličtinou, ako keby boli v tábore v zahraničí.

Čítať ďalej: Anglický jazykový tábor


Príprava na maturitu a jazykový certifikát

Prihláste sa, ak sa chystáte zložiť maturitu, štátnicu, medzinárodný ECL, Cambridge ESOL certifikát (PET, FCE, CAE) či Goethe jazykovú skúšku (GZB1, GZB2). Kurz je vhodný pre študentov ako aj pre učiteľov cudzích jazykov, alebo pre tých, ktorý sa v budúcnosti chcú preukázať jazykovým certifikátom u zamestnávateľa. Spomínané medzinárodné skúšky sa najbližšie konajú v októbri - novembri – decembri.

Čítať ďalej: Príprava na maturitu a jazykový certifikát