buttons 07

Prihlásiť sa

do kurzu

Jazyková škola Úspech

Cabridge English: Key for Schools - úroveň A2

cefr

Veľký prvý krok v štúdiu angličtiny

Test Cambridge English:

Key for Schools, známy aj pod názvom Key English Test (KET) for Schools je špeciálne prispôsobená pre študentov v školskom veku.

Prečo Cambridge English: Key for Schools?

  • Je ideálny pre študentov v školskom veku, pretože používa obsah a činnosti, ktoré odrážajú ich záujmy a skúsenosti
  • Pri príprave na tento test získavajú študenti jazykové znalosti a sebavedomie potrebné na zvládanie každodennej písanej a hovorovej angličtiny na úrovni mierne pokročilých

Cambridge English: Preliminary for Schools úroveň - B1

Praktická angličtina na každodenné použitie

Test Cambridge English Preliminary for Schools, známy aj pod názvom Preliminary English Test (PET) for Schools, je verziou testu Cambridge English: Preliminary, ktorá je špeciálne prispôsobená pre študentov v školskom veku.

Prečo Cambridge English Preliminary for Schools?

Test Cambridge English:

Preliminary for Schools je ideálny pre študentov v školskom veku, pretože je používa obsah a činnosti, ktoré odrážajú ich záujmy a skúsenosti. Pri príprave na tento test získavajú študenti jazykové znalosti a sebavedomie potrebné na zvládanie každodennej písanej a hovorenej angličtiny na úrovni stredne pokročilý.

Cambridge English: First for Schools - úroveň B2

Pripravení na úspech v reálnom svete

Test Cambridge English:

First for Schools, známy aj pod názvom First Certificate in English (FCE) for Schools, je verziou testu Cambridge English: First, ktorý je špeciálne prispôsobený pre študentov v školskom veku.
Ide o presne rovnaký formát a úroveň a vedie k získaniu rovnakého medzinárodne uznávaného certifikátu Cambridge English ako v prípade testu Cambridge English: First.

Prečo Cambridge English: First for Schools?

Cambridge English:

First for Schools je ideálny pre študentov v školskom veku, pretože používa obsah a činnosti, ktoré odrážajú ich záujmy a skúsenosti. Ukazuje, že študent začína mať solídne znalosti angličtiny a je schopný začať pracovať v anglicky hovoriacom prostredí alebo študovať v anglickom jazyku na stredoškolskej úrovni.