Nemčina v Rakúsku

Náš rozsiahly študijný program – od nemeckého jazyka pre dospelých až po nemecké jazykové prázdniny pre deti a mládež – je uznávaný na celom svete a odporúčaný medzinárodnými vzdelávacími konzultantmi. Akadémia ActiLingua – správna voľba pre výučbu nemčiny vo Viedni.

Tábory pre deti a mládež od 12 do 17 rokov

Viedeň – najlepšie miesto pre Váš letný tábor v nemčine! Akadémia ActiLingua je najlepší spôsob, ako sa naučiť nemecky a zažiť najkrajšie letné obdobie svojho života v Rakúsku. Zoznámte sa s mladými ľuďmi z rôznych kultúr a naučte sa hovoriť po nemecky v zahraničí prostredníctvom tried, aktivít, cestovania a rozhovorov s miestnymi obyvateľmi. Všetky kurzy sa vyučujú výlučne dobre vyškolenými rodenými hovorcami. Objednajte si balík jazykových kurzov vrátane stravovania a ubytovania ešte dnes!

Nemecké letné tábory pre deti – letná škola

20 alebo 30 hodín nemčiny týždenne, ubytovanie v areáli a plná penzia, 24 hodinový dohľad, rozmanitý denný program a aktivity v cene!  Naučte sa po nemecky v malých medzinárodných skupinách vo vašej letnej škole vo Viedni.

Ubytovanie

• Všetko v jednom areáli: učebne, ubytovanie, spoločné miestnosti a reštaurácia
  • 24-hodinová podpora a dohľad
  • Stravovanie: plná penzia je zahrnutá v ceneNemčina vo Viedni

Prečo študovať nemčinu v Nemecku, keď môžete stráviť letné učenie nemčiny vo Viedni, v meste s najvyššou kvalitou života na svete ?! Prezrite si mesto a jeho nespočetné možnosti, ako si vychutnať hudbu, kultúru, šport, umenie, zábavu a dobrodružstvo. Naučte sa nemčina vo Viedni tento rok v lete!

Letný kurz pre mladých od 16 do 19 rokov

Chceli by ste zažiť leto svojho života? Stretnúť sa s ľuďmi z celého sveta a zažiť nezabudnuteľné chvíle – a to všetko v meste s najvyššou kvalitou života na celom svete? Letný kurz v ActiLingua Actilingua toto leto je práve to, čo potrebujete. Naučte sa nemčinu vo Viedni, cestujte Rakúskom a ponorte sa do novej kultúry. Objednajte si balíček jazykových kurzov vrátane stravovania a ubytovania ešte dnes.

Hodiny nemčiny

20 alebo 30 vyučovacích hodín v nemeckom jazyku + 5 vyučovacích hodín

Kultúrny program a program zameraný na osobitné záujmy študentov, ubytovanie a polpenzia v študentskom dome! Vyskúšajte viac než len jazykový kurz – naučte sa cudzí jazyk v zahraničí, preskúmajte Rakúsko a získajte nových priateľov. Letný kurz ActiLingua je možné objednať ako balík vrátane ubytovania a stravovania. Študenti sú ubytovaní s ďalšími tínedžermi podľa pohlavia a vekovej skupiny, ale s odlišnou národnosťou a iným materinským jazykom.

Kurz nemčiny 16+, nájdite si dokonalý kurz

ActiLingua Academy je moderná jazyková škola vo Viedni. Ponúkame nemecké jazykové kurzy pre všetky úrovne, od začiatočníkov až po pokročilých. Účastníci vyučujú rodení hovorcovia a učia ich hovoriť, písať a čítať nemecký jazyk. Naše lekcie sa konajú v malých skupinách s modernými vyučovacími metódami, takže učenie sa nemeckého jazyka je zábavné! Návšteva jazykového kurzu na ActiLingua Academy nie je len o výučbe nemčiny – s našim programom aktivít a špeciálnymi záujmovými triedami môžete zažiť Viedeň, rakúsku kultúru a jazyk vzrušujúcim spôsobom.

Ponúkame kurzy nemeckého jazyka pre rôzne záujmy a schopnosti. V našom štandardnom alebo intenzívnom kurze sa môžete naučiť po nemecky alebo môžete absolvovať súkromné ​​lekcie v našom individuálnom kurze. K dispozícii sú aj kurzy, ktoré vás pripravia na získanie certifikovaného jazykového diplomu alebo vysokoškolského štúdia. Či sa chcete naučiť obchodnú nemčinu alebo navštíviť jazykový kurz so svojou rodinou – máme pre vás dokonalý kurz!

Ubytovanie

Naučte sa po nemecky a žite vo Viedni – zorganizujeme pre Vás ubytovanie aby ste si mohli oddýchnuť po Vašom jazykovom kurze. Môžete sa ubytovať v našej rezidencii ActiLingua, žiť s hostiteľskou rodinou, mať vlastnú izbu v študentskom dome alebo ubytovať sa v spoločnom byte.

Viedeň

Návšteva nemeckého kurzu vo Viedni znamená žiť v meste, v ktorom sa žije najkvalitnejšie na celom svete! Hlavné mesto Rakúska je známe ako mesto umenia, hudby a kultúry. Účastníci našich jazykových kurzov pre dospelých sa učia nemčinu v srdci Európy a majú možnosť objavovať Viedeň po vyučovaní absolvujúc rôznorodý a vzrušujúci program.