buttons 07

Prihlásiť sa

do kurzu

Jazyková škola Úspech

Ponuka letných táborov a kurzov 2021


Vážení rodičia, milí záujemcovia a študenti, 

radi by sme Vás informovali o ponuke denných letných táborov a intenzívnych jazykových kurzov, ktoré budeme pre našich študentov organizovať v lete 2021.

Zoznam táborov, jednotlivých termínov a ich popisov nájdete nižšie. Program denných táborov prebieha od 8:30 do 14:00, príchod žiakov je možný už od 8:00 a vyzdvihnutie do 15:00 hod. Počas dňa je zabezpečené ľahké občerstvenie a pitný režim.

Cena všetkých táborov je 89 EUR/týždeň. Počet detí je obmedzený na max. 6.

Zároveň je možné v priebehu leta pokračovať vo vzdelávaní sa v cudzích jazykoch ako aj v príprave na maturitu alebo jazykové skúšky prostredníctvom intenzívnych skupinových či individuálnych kurzov.

Týždenný skupinový kurz v počet 2-3 študentov je 90 EUR a zahŕňa 15x40 min.

Týždenný individuálny jazykový kurz stojí 120 EUR a zahŕňa 10x40 min.

Ponúkame jazykové kurzy na úrovniach A1-C2 v nasledovných jazykoch:
anglický, nemecký, španielsky, taliansky, japonský, čínsky, francúzsky, ruský, maďarský, slovenský.

Zoznam letných táborov:

 1. Ruský konverzačný tábor spätý s reáliami alebo s rozprávkami
  (5.7. – 9.7.2021)
  jazyk: ruský (lektor ovláda slovenský jazyk)

Zaujíma Vás ruská kultúra, azbuka a ruský štýl života? Potom ste na tomto tábore na správnom mieste. Naša ruská lektorka naučí Vaše dieťa cez komunikačné aktivity dorozumieť sa v ruskom jazyku zábavnou formou. Popri tom detičky sa zoznámia s ruskými rozprávkami alebo, ak patria do väčšej vekovej kategórie, zoznámia s moderným ruským životným štýlom bez zbytočných predsudkov. Zúčastnené deti získajú motiváciu v dospelosti sa vydať a zoznámiť sa s touto pôvabnou krajinou.

 1. Anglický konverzačný tábor
  (12.7. – 16.7.2021)
  jazyk: anglický (lektor ovláda slovenský jazyk)

Od momentu, keď dieťa vstúpi do jazykovej školy, ako keby vstúpilo do úplne iného sveta – sveta cudzích jazykov. Komunikácia prebieha výlučne v angličtine, vďaka čomu si deti zvyknú na komunikáciu v cudzom jazyku so svojimi rovesníkmi a lektorkou. Prostredníctvom zábavných hier sa učia vyjadriť svoje potreby. Počas trvania tábora si deti rozširujú svoju slovnú zásobu a začínajú používať bežné gramatické javy. Výsledkom pobytu u nás je vyššia sebadôvera a spontánnosť v komunikácii v cudzom jazyku.

 1. Skautský tábor – strážcovia buše
  (19.7. – 23.7.2021)
  jazyk: slovenský

Denný tábor pre všetkých milovníkov prírody.  Prežite horúce letné dni v príjemnom chládku lesoparku Berek, kde sa naučíme pozorovať a stopovať zvieratká, rozoznávať všakovaké druhy rastlín a stromov, a kopu iných užitočných vecí, ako napr. základy prvej pomoci či viazania uzlov.

 1. Výtvarný tábor
  (26.7. – 30.7.2021)

Jazyk: anglický a slovenský

Chcete rozvíjať  svoje výtvarné nadanie? Zdokonaliť sa v maľbe, kresbe, trénovať fantáziu? Potom ste na správnom mieste! Program tohto denného letného tábora je nabitý tvorivými aktivitami,  umeleckými workshopmi a príjemnou atmosférou.  Po inšpiráciu si zájdeme do novozámockej galérie a malí umelci si odnesú svoje výtvory domov ako pamiatku na tábor.

 1. Anglický konverzačný  tábor
  (2.8. – 6.8.2021)
  Jazyk: anglický (lektor ovláda slovenský jazyk)

Od momentu, kedy dieťa vstúpi do jazykovej školy, ako keby vstúpilo do úplne iného sveta – sveta cudzích jazykov. Komunikácia prebieha výlučne v nemčine, vďaka čomu si deti zvyknú na komunikáciu v cudzom jazyku so svojimi rovesníkmi a lektorom. Prostredníctvom zábavných hier sa učia vyjadriť svoje potreby. Počas trvania tábora si deti rozširujú svoju slovnú zásobu a začínajú používať bežné gramatické javy. Výsledkom pobytu u nás je vyššia sebadôvera a spontánnosť v komunikácii v cudzom jazyku.

 1. Týždeň japonského anime
  (9.8. – 13.8.2021)
  jazyk: japonský a slovenský

Anime je jedným zo základných pilierov japonskej kultúry, ktorý si popularitu získal i v našich končinách. V rámci tohto tábora sa spoločne „prepozeráme“  výberom toho najlepšieho, čo japonská produkcia ponúka a pritom sa naučíme základy japončiny a písma, dozvieme sa zaujímavosti o japonskej kultúre a možno sa nám podarí aj zahrať si v našom vlastnom anime.

 1. Základy bábkoherectva s predstavením
  (16.8. – 20.8.2021)
  jazyk: slovenskýZaujíma vás, čo je to javajkaAko sa vodí marioneta či manekýn, a prečo sa maňuška volá maňuška? Potom ste na správnej adrese! Toto a ešte viac sa spolu naučíme na dennom tábore venovanom bábkoherectvu, ktoré sa nedávno stalo súčasťou svetového dedičstva UNESCO. Výsledkom táborových workshopov bude krátka inscenácia.

Letáky a bulletiny online