Angličtina v Írsku

V jazykovej škola Frances King pre všetkých našich študentov vytvárame ideálnu atmosféru učenia. Zoznámte sa s novými ľuďmi, hovorte po anglicky, objavte Dublin a dosiahnite svoje ciele!

Angličtina do života

Dosiahnite presnosť a plynulosť v každodennej angličtine tým, že sa naučíte a precvičíte 4 zručnosti v reálnych situáciách so zameraním na počúvanie a rozprávanie.

• Naučte sa angličtinu pre každodenný život – cestovanie, e-maily, sociálne médiá a oveľa viac
  • Praktizujte anglický jazyk pomocou každodenných situácií v reálnom živote
  • Vyberte si náš intenzívny kurz pre super rýchly pokrok v jazyku

Angličtina pre vzdelávanie

Vybavte sa všetkými zručnosťami, ktoré potrebujete na absolvovanie skúšok IELTS, Cambridge FCE a CAE alebo sa pripravte na štúdium na univerzite, kde je angličtina jazykom výučby.

• IELTS, Cambridge First Certificate a príprava na Cambridge Advanced
  • Pripravte sa na všetky oblasti, ktoré sa testujú na jazykových skúškach
  • Naučte sa skúšobné techniky na zlepšenie Vašich skóre
  • Naučte sa študijné zručnosti, ktoré vám pomôžu uspieť na univerzite
  • Pravidelné skúšobné testy na hodinách zvýšia Vašu sebadôveru na reálnej skúške
  • Kurzy IELTS sú k dispozícii po celý rok. Kurzy Cambridge sú u nás dostupné v lete.

Angličtina pre kariéru

Pre absolventov stredných škôl, študentov a absolventov vysokých škôl. Naučte sa po anglicky v rovnakom čase, ako získavate vedomosti a zručnosti v oblasti medzinárodného obchodu. Začnite budovať profesionálnu sieť a preskúmajte možnosti svoju kariérneho rastu.

• Minimálny vek je 17 rokov
  • Maximálna veľkosť triedy – 15 študentov

Rodinné programy

Vyskúšajte rodinnú dovolenku v živom meste Dublin. Naše vynikajúce možnosti rodinného ubytovania a program aktivít pre celú rodinu vytvárajú perfektnú dovolenku pre vašu rodinu spojenú so štúdiom jazyka.

• Študujte po anglicky s rodinami z celého sveta, nájdite priateľov a používajte angličtinu v reálnych situáciách
  • Angličtina pre deti so zameraním na komunikáciu pre deti vo veku 6-16 rokov
  • Nepovinné kurzy angličtiny pre rodičov a ostatných členov rodiny
  • Vzrušujúce programy a aktivity vám pomôžu objaviť Dublin

Programy pre teenegerov

Zoznámte sa s ďalšími študentmi z celého sveta, spriateľte sa a zažite írsky rodinný život a kultúru v programe Homestay Teenager v Dubline. Študenti študujú angličtinu každé ráno, po ktorom nasleduje akčný program športových a kultúrnych aktivít každé popoludnie a cez víkend.

• Škola sa nachádza v malebnej pobrežnej obci Dalkey
  • Starostlivo zvolené rodiny zabezpečia pozitívne skúsenosti s írskym rodinným životom a kultúrou
  • Kurz anglického jazyka každé ráno
  • Vynikajúce športové zariadenia v škole
  • Vyberte si náš workshop mladých vedúcich jedno poobedie každý týždeň

Pracovné a študijné programy

Dlhodobé programy (25 týždňov) pre študentov mimo Európskeho hospodárskeho priestoru. Tieto programy vám umožnia dosiahnuť plynulosť v anglickom jazyku pre budúcu prácu a štúdium počas dlhého obdobia ponorenia do anglického jazyka.

• Rozvíjajte 4 zručnosti – počúvanie, rozprávanie, čítanie a písanie
  • Vyučovanie angličtiny a počúvanie na dosiahnutie plynulého prejavu v každodennej angličtine
  • Prax v anglickom jazyku v reálnom živote
  • Tieto programy sú uvedené v registri ILEP
  • Študenti môžu požiadať o povolenie na pobyt v Írsku na 8 mesiacov
  • S týmto povolením môžu študenti pracovať v rozmedzí 20 až 40 hodín týždenne v závislosti od času roka
  • Podrobné informácie nájdete na inis.gov.ie
  • Bezplatné poistenie pre študentov a bezplatná záverečná skúška TIE zahrnutá v cene

Individuálne kurzy a kurzy pre dvoch študentov

Tieto kurzy angličtiny sú šité úplne na mieru. Podrobná analýza Vašich potrieb v jazykovom vzdelávaní nám umožní určiť Vaše ciele pred začiatkom kurzu. Individuálny kurz Vám rýchlo zlepší všeobecnú alebo špecializovanú angličtinu.

• Úplne personalizovaný kurz angličtiny, intenzívna jazyková príprava
  • Učitelia majú skúsenosti s výučbou angličtiny v podnikateľskom a profesionálnom svete
  • Maximálny čas na konverzáciu, korekcia chýb a rýchlejší pokrok
  • Dátumy začiatku podľa dohody

Stážové programy

V našej škole v Dubline ponúkame stážové programy

• Stáže – pre dospelých v Európskom hospodárskom priestore vo veku 18 až 30 rokov. Zvýšite svoje kariérne výhliadky počas neplatenej práce v dublinskej spoločnosti.