REFERENCIE

Detský jazykový kurz

anglického jazyka

ŠTUDENTI O NÁS

Keď som si prezerala internetové stránky novozámockých jazykových škôl, stránka Jazykovej školy Úspech upútala moju pozornosť svojou štruktúrovanosťou – presný popis kurzov, učebníc a jazykových certifikátov umožní študentom vybrať si jazykový kurz na mieru, práve preto som sa aj ja rozhodla navštevovať kurzy angličtiny v tejto jazykovej škole. Hodiny boli veľmi dynamické, rozmanité, mala som možnosť pracovať s frázami a aplikovať ich na rôzne situácie.

Lektorka ma učila myslieť a pohotovo reagovať v cudzom jazyku, navyše ma motivovala do ďalšieho štúdia. Jazykovú školu Úspech odporúčam všetkým, ktorí majú čas a chuť učiť sa cudzí jazyk alebo si chcú zlepšiť svoje jazykové znalosti.

Bea

Veľmi sa mi páči spôsob výuky na hodinách. Fakt, že tam veľa musím sama rozprávať, mi nie len obohatil slovnú zásobu, ale dokážem aj pohotovejšie reagovať na dané témy (a to nenavštevujem tzv. „konverzácie v cudzom jazyku“). Okrem toho aj gramatika je poriadne vysvetlená. Nie je to len o memorovaní niekoľkých pravidiel, ale všetko je pekne krok po kroku vysvetlené a študent to potom určite pochopí.

Mám skúsenosť s viacerými lektormi v jazykovej škole a bola som zakaždým spokojná.

Andrea

Dobrí študenti, priateľská atmosféra, vynikajúci učitelia! Čo ešte by mohol študent chcieť?! Som 100% spokojná s úrovňou výučby anglického jazyka a s učiteľmi, ktorí učia v Jazykovej škole ÚSPECH.

Marika

Veľmi som spokojná!

Eleonóra

S hodinami angličtiny som veľmi spokojný. Vyhovuje mi rýchlosť, ktorou prechádzame lekcie. Pani učiteľka je skvelá a inú nechcem!

Richard

Som veľmi šťastná, že máme takú pani učiteľku, lebo konečne mám pocit, že sa angličtine naplno venujem a postupne rozvíjam moje komunikačné schopnosti, nakoľko väčšiu časť našich vyučovacích hodín sústredí p. učiteľka na komunikáciu. Čo sa týka gramatiky, som rada, že konečne mám jasno či už v časoch, ktoré berieme, ale aj iných veciach. Páči sa mi tiež, že s p. učiteľkou máme priateľský vzťah a že vyberá konverzačné témy zo života. Taktiež mi je veľmi sympatické, že každý môžeme vyjadriť svoj názor, že sa veľa smejeme a učíme sa aj formou zábavných aktivít.

Viktória

Vélemény az angol órákról és a tanárnőről!
Az első órákon kicsit feszélyezve éreztem magam, de ez azóta megváltozott. Furcsa volt egy nem magyar tanárral „angolozni“. Az angol órák épp úgy zajlanak, ahogy azt ellehet várni. A tanárnő sokat „beszéltet“ minket (ami ugye fontos!), különböző feladatokat és játékokat készít nekünk, amiket nagyon élvezek. J Szóval meg vagyok elégedve a tanárnővel és az órákkal is!

Katalin

Me gustan los dialógos, aprender algo nuevo cada día. Sí estoy satisfecha con la profesora. El método me parece bien, y los libros me gustan mucho. (Páčia sa mi dialógy a na každej hodine sa naučím niečo nové. Som s lektorkou spokojná. Vyučovacie metódy sú dobré a knihy sa mi veľmi ľúbia.)

Laura
(študentka zo Španielska
o hodinách slovenského jazyka)