Scroll to top

Španielčina v Španielsku

Malaga na španielskom pobreží Costa del Sol je živé mesto s bohatšou históriou, kultúrou a skvelým jedlom, ako mnohé mestá dohromady. Malaga je tiež mesto záhrad, pálm, parkov a fontány. Malaga je mesto civilizácií, mesto kultúry, mesto umenia a rodisko Picassa. Absolvujte jazykový pobyt na Malage a zoberte domov viac, ako španielčinu v hlave. Zoberte so sebou kus Španielska v srdci…

Intenzívne a superintezívne kurzy

Tento kurz španielčiny Vám bude dokonale sedieť, ak sa chcete rýchlo naučiť po španielsky jazyk počas španielskeho jazykového kurzu ktorý sa vo všeobecnosti považuje za jeden z najlepších.

Ako dlho trvá naučiť sa po španielsky?

Ponúkame intenzívne španielske kurzy na všetkých úrovniach pre každého, od úplných začiatočníkov až po tých, ktorí chcú najpokročilejší španielsky kurz. Zahŕňa všetky oblasti španielskeho jazyka: 4 zručnosti čítania, písania, hovorenia a počúvania, ako aj gramatiky a syntaxe a rozvoja slovnej zásoby. Test úrovne prvého dňa zaisťuje, že ste umiestnení do triedy na vašej špecifickej úrovni. Otvárame 6 hlavných jazykových úrovní ale často až 15 alebo viac.

Môžete si vybrať:

 • 20, 24 alebo 26 hodín týždenne v rámci intenzívneho kurzu
 • 30 hodín týždenne v rámci superintenzívneho kurzu

Trvanie jednej hodiny: 50 minút
Štandardný španielsky intenzívny kurz trvá 20 lekcií týždenne a zúčastňuje sa ho maximálne 10 študentov v triede. Ďalších 4 – 10 hodín sa zameriava na rozvinutie ústnych komunikačných schopností a sú odučené v redukovanej triede veľkosti 6 študentov, aby sa umožnila maximálna účasť študentov na konverzačných cvičeniach.

Trvanie kurzov:

 • Intenzívny kurz – 20 hodín za týždeň. Trvanie: 1 – 40 týždňov.
 • Superintenzívny kurz – 24, 26, 30 hodín za týždeň. Trvanie: 1-16 týždňov.

Vyučovacie hodiny:

 • Intenzívny kurz – 20 hodín za týždeň. Začiatok o 8: 30, trvanie do 12: 30 h.
 • Superintenzívny kurz – 30 hodín za týždeň. Začiatok o. 8: 30, trvanie do 14: 30 h.

Tento intenzívny program španielskeho jazyka je navrhnutý tak, aby vám umožnil rýchlo zlepšiť Vaše schopnosti komunikovať vo všeobecnej španielčine. Naša metóda výučby sa v priebehu rokov vyvíjala a spája prvky komunikačného prístupu so štruktúrovaným štúdiom gramatiky a syntaxe. Okrem toho, že poskytujeme vysoko profesionálny španielskych jazykový program, robíme všetko preto, aby pre Vás bolo učenie zaujímavé a zábavné.

Ako postupujete do vyšších úrovní, dostávate čoraz viac informácií o španielskej kultúry a rozširujú sa Vám vedomosti o Španielsku.

Okrem najvyššej úrovne používame naše vlastné učebnice na hodinách španielčiny ako aj na rozvinutie komunikačných schopností – písané našimi skúsenými učiteľmi. Sú navrhnuté tak, aby vám pomohli rýchlo sa naučiť po španielsky a sú jedným z hlavných dôvodov, prečo je to považované za jeden z najlepších španielskych jazykových kurzov.

Tento typ jazykového kurzu láka študentov všetkých vekových kategórií. Ich dôvody sa značne líšia a zahŕňajú:

 • byť schopný študovať na univerzite v Španielsku
 • získať zručnosť v používaní španielčiny na pracovisku
 • na obchodné a profesionálne účely
 • pre potešenie

Dátumy a poplatky

(momentálne vo fáze prípravy, prosíme kontaktujte nás osobne)

Ak plánujete pobyt dlhší ako 24 týždňov, odporúčame vám zvážiť prípravu na jazykovú skúšku DELE alebo program Španielsko a hispánske štúdiá. Ak sa chcete naučiť alebo praktizovať španielčinu kvôli konkrétnemu účelu, možno budete chcieť zvážiť pridanie individuálnych kurzov do intenzívneho kurzu španielčiny.

Programy pre teenegerov: jarné a letné kurzy

Ponúkame 2 programy určené na uspokojenie potrieb teenagerov a mladých vo vekovej skupine 15-20 rokov, ktorí si chcú vylepšiť dovolenku o jazykový kurz:

 • Teenageri a mladí: Jar a leto
 • Teenageri a mladí PLUS

Teenageri a mladí: Jar a leto

Jedná sa o klasický dovolenkový kurz pre mladých. Stretnete sa s ostatnými mladými ľuďmi z celého sveta a získate trvalé priateľstvá pri zlepšovaní vašej španielčiny (ktorá sa môže začať od nuly!) Budete mať možnosť zúčastniť sa na fantastickom spektre spoločenských, kultúrnych a športových aktivít. Prežijete veľa zábavy a zároveň zlepšíte svoje vyhliadky na jazykovú skúšku.

Každoročne sa k nám pripoja stovky mladých ľudí – pridajte sa k nim a zažite dovolenku svojho života!

Program zahŕňa:

 • 15 hodín španielčiny za týždeň
 • kultúrne, spoločenské a športové aktivity každý týždeň zamerané na vašu vekovú skupinu. Raz za týždeň sa koná poldenná exkurzia.
 • 1 celodennú exkurziu počas víkendu v prípade 2 týždňového kurzu, 2 celodenné exkurzie v prípade, že sa zúčastňujete 3 týždňového alebo dlhšieho kurzu.

Plus môžu byť k dispozícii ďalšie aktivity, ako sú tanečné kurzy, filmové prezentácie, kultúrne rozhovory atď.

Teenageri a mladí PLUS

Jedná sa o intenzívnejšiu verziu kurzu pre teenagerov a mladých, pridaním individuálneho vyučovania 4x za týždeň do existujúceho balíčka kurzov a aktivít. Individuálne hodiny môžu byť prispôsobené tak, aby spĺňali presné potreby každého študenta, čo môže zahŕňať sústredenie sa na akékoľvek nedostatky zistené pri prvom teste alebo na požiadavky konkrétnych skúšok – literatúra, konverzačné nedostatky atď. Tento program je dokonalým kurzom pre mladých ľudí aj pred nadchádzajúcimi skúškami.

Ubytovanie

Pre túto vekovú skupinu odporúčame:

 • Club Hispanico – vlastný hotel jazykovej školy – dvoj a trojposteľové izby pre 16+
 • Hostiteľské rodiny – dvoj alebo jednoposteľové izby pre 15+ (15 roční musia bývať v hostiteľských rodinách)
 • Ak ste vo veku 18 rokov a viac, môžete sa tiež rozhodnúť pre študentské apartmány typu A alebo B

Stravovanie

 • Club Hispanico: väčšina študentov si vopred zaplatí polovičnú alebo plnú penziu
 • Hosťovské rodiny: všetci študenti majú v rodine aspoň polpenziu. 15-roční si musia rezervovať plnú penziu.
 • Zdieľané študentské apartmány: ide o stravovacie zariadenia s vlastným stravovaním, ale v školskej reštaurácii v Club Hispanico si môžete objednať stravu s polpenziou.

[caldera_form id=“CF5ea816fbbc64d“]