Scroll to top

NEMČINA

Pre deti a mládež

Pre dospelých

Vašu jazykovú úroveň stanovíme podľa vyhodnotenia testu a rozhovoru, ktorý nám pomôže vybrať cieľ vzdelávania a zodpovedajúcu kurz spoločne s Vami. Konzultácia o Vašom kurze je zadarmo a trvá asi 1 hodinu.

Pre profesie

Nemčina pre obchod a podnikanie

Jazykový kurz Nemčina pre obchod a podnikanie Vás pripraví na začatie kariéry a na dosiahnutie lepších výsledkov na pracovisku, ak ste už zamestnaný alebo podnikáte. Všetky materiály obsiahnuté v učebnici sú špecifické na pracovné prostredie, čo znamená, že získate práve tie jazykové zručnosti a informácie, ktoré Vám pomôžu zdokonaliť sa v nemčine vo Vašej vybranej kariére. Tento jazykový kurz je jedinečný tým, že gramatika, slovná zásoba a zručnosti sú vyšpecifikované pre potreby Vášho kariérneho rastu a precvičíte si jazykové zručnosti v situáciách z reálneho života.

Nemčina pre lekárov a opatrovateľky

Tento jazykový kurz sa zameriava na potreby študentov, lekárov a pokročilých sestričiek, ktorí by chceli pracovať v anglicky hovoriacej krajine. Kurz Nemčina pre lekárov a opatrovateľky Vás pripraví na začatie svojej kariéry v lekárskej praxi alebo ošetrovateľstve a poskytne Vám potrebné znalosti v základných odvetviach tejto krásnej kariéry.

[caldera_form id=“CF5ea816fbbc64d“]