Scroll to top

Francúzština vo Francúzsku

Francúzština v Normandii je súkromná francúzska jazyková škola s viacerými oceneniami, kde študenti z celého sveta prichádzajú ponoriť sa do francúzskeho jazyka a života. Prihláste sa na jazykový pobyt v Rouen, v gurmánskom hlavnom meste Normandii.

Francúzsky letný tábor

Francúzština v Normandii, jedna z najznámejších francúzskych škôl vo Francúzsku a jej nový partner, HES Camps, vám ponúkajú úplne nový francúzsky letný tábor. Nezabudnuteľný „Rialp Camp“ sa nachádza v idylickom horskom prostredí Incles v Andorre. Študenti sú ubytovaní v štýle štvorhviezdičkového hotela pričom na jednej izbe bývajú 2-3-4 študenti. Každá izba má vlastná kúpeľňu.
Nepoznáme lepší spôsob, ako sa ponoriť do cudzieho jazyka, mať hodiny francúzštiny hneď ráno, potom sa popoludní zaoberať len Vašim obľúbeným športom alebo outdoorovou aktivitou? Náš program zahŕňa každý večer možnosť zábavy a workshopy, aby sa zaistilo, že každý deň je nepretržite zábavný!

Priebeh hodín

Hodiny francúzštiny prebiehajú od 10:00 do 13:00 a sú pod dohľadom jazykovej školy French in Normandii. Naši mladí študenti sa vyučovaní v skupinách na základe ich jazykových úrovní s dôrazom na komunikáciu a každodenný jazyk s cieľom zlepšiť ich schopnosť komunikovať, ako aj zdokonaľovať ich písanie, čítanie a počúvanie. Po skončení vyučovania sa francúzske skupiny na aktivity spoja s ostatnými medzinárodnými študentmi.

Stravovanie

Študenti si môžu vybrať z chutných ponúk jedál podávaných formou bufetu, kde si každý nájde niečo pre seba. Okrem toho je počas celého dňa k dispozícii občerstvenie a ovocie.

Aktivity

Rialp Camp popoludňajšie aktivity sú známe svojou vynikajúcou kvalitou, počas ktorých máte na výber viac ako 15 rôznych možností, do ktorých patria: dobrodružstvo, basketbal, futbal, motokross, golf, jazda na koni, spev, tanec, Xtreme, gokart, tenis, pádlo, bicykel a ďalšie. Aktivity sú organizované v skupinách podľa veku a schopností, aby si každý mohol vychutnať svoj obľúbený šport / aktivitu na svojej úrovni. Aktivity trvajú tri hodiny denne a zaručujeme zábavu pre každého!

A čo večer?

Po večere zábava pokračuje celovečerným programom, ktorý ponúka rôzne aktivity, vrátane diskotéky, kina, karaoke, tanca, kúzla, make-up tutorial, lekcie na varenie, djing a fotografické workshopy.
Bazén je otvorený od 13 h do 14 h a opäť od 19 h 30 h do 20.00 s plavčíkmi a monitoringom počas celého času.

Ďalšie informácie

Letný francúzsky tábor v Normandii Rialp je v júli otvorený na 4 týždne a študenti si môžu vybrať začiatok / dĺžku pobytu, ktorý im vyhovuje najviac. Náš priateľský a starostlivý personál je vždy prítomný 24 hod. Komplex Incles Hotel je v súkromnom vlastníctve a ponúka bezpečné prostredie. Poplatky zahŕňajú hodiny francúzštiny, ubytovanie, dohľad a na niektoré voľby sa platí príplatok.

Hodiny francúzštiny

Tieto všeobecné francúzske kurzy sú naše najobľúbenejšie jazykové kurzy, ktoré sa poskytujú celoročne v skupinách maximálne 12 študentov. Hodiny pokrývajú všetky úrovne od začiatočníkov až po pokročilých a poskytujú každému študentovi flexibilitu v počte hodín, ktorý sa rozhodnú študovať na týždennej báze.

K dispozícii sú skupiny 6 rôznych úrovní, od začiatočníkov až po pokročilých študentov a kurzy začínajú každý pondelok. Prvý deň ráno sa uskutoční vyhodnotenie a analýza potrieb a prvé popoludnie ponúkame bezplatnú orientáciu pre nových študentov a ich zavedenie do mesta Rouen.

Kurzy

 • Intenzívny kurz 25
 • Semi – intenzívny kurz 15
 • Demi – intenzívny kurz 10

Intenzívny kurz 25

Kombinujte ranné a popoludňajšie kurzy, aby ste sa úplne ponorili do francúzskeho jazyka a kultúry, diskutujte o aktuálnych trendoch a využite všetky svoje novo nadobudnuté jazykové zručnosti.

 • Štart kurzu: každý pondelok
 • Minimálna dĺžka kurzu: 1 týždeň
 • Počet hodín: 25 za týždeň
 • Počet osôb v triede: max. 12
 • Úrovne: A1, A2, B1, B2, C1, C2

Semi – intenzívny kurz 15

Zúčastnite sa našich komunikačných ranných lekcií, aby ste rozvíjali všetky svoje francúzske jazykové zručnosti. Nasledujte týždenné témy založené na aktuálnych témach a trendoch, aby ste zvýšili svoju schopnosť komunikovať vo francúzštine a súčasne získali pochopenie dnešného života vo Francúzsku.

 • Štart kurzu: každý pondelok, len rána
 • Minimálna dĺžka kurzu: 1 týždeň
 • Počet hodín: 15 za týždeň
 • Počet osôb v triede: max. 12
 • Úrovne: A1, A2, B1, B2, C1, C2

Demi – intenzívny kurz 10

Získajte podrobné poznatky o rôznych regionálnych a kultúrnych tradíciách Francúzska a zároveň zlepšujte svoje francúzske jazykové a komunikačné zručnosti.

 • Štart kurzu: každý pondelok, len poobede
 • Minimálna dĺžka kurzu: 1 týždeň
 • Počet hodín: 10 za týždeň
 • Počet osôb v triede: max. 12
 • Úrovne: A1, A2, B1, B2, C1, C2

Priebeh

Ranné všeobecné francúzske kurzy sú založené na komunikačnom francúzskom a štrukturálnom pokroku študenta. Hodiny triedy sú od 9:30 do 13:00, vrátane 30 minútovej prestávky od 11:00 do 11:30 dopoludnia. Študenti sú povzbudzovaní a napomáhaní používať jazyk na kurze. Zahŕňa všetky aspekty francúzskych jazykových zručností – hovorenie, počúvanie, čítanie a písanie, ako aj výslovnosť, slovnú zásobu a gramatické činnosti.

V popoludňajších hodinách od 14:00 do 16:00 hodín sú hodiny organizované v sérii workshopov založených na špecifických zručnostiach a kultúrnych témach:

Pondelok: Slovník a čítanie
Utorok: Písomné zručnosti a písomné schopnosti
Streda: Posluchové zručnosti a francúzsky život a kultúra
Štvrtok: Ústne porozumenie
Piatok: Rozhovor

Skúšky a diplomy

Naša jazyková škola poskytuje početné kurzy zamerané na dosiahnutie skúšok a diplomov, ktoré vám pomôžu dosiahnuť všetky vaše ciele vo vzdelávaní a profesionálnom rozvoji. Vyberte si z prípravných kurzov, certifikátov alebo diplomov, ako sú TCF, Certificat Voltaire, DELF alebo DALF, Diplomy obchodnej komory, TEF alebo Evalangues.

Príprava DELF DALF

DELF a DALF sú dva moderné diplomy určené na posúdenie komunikačných schopností kandidáta v reálnych situáciách pomocou autentických dokumentov. Hodnotia sa funkčné znalosti komunikácie. Tieto certifikáty sú uznávané všade vo svete.

Francúzština v Normandii poskytuje intenzívne prípravné kurzy DALF a DELF určené na prípravu študentov na skúšky. Testy DELF a DALF hodnotia komunikačné schopnosti kandidáta v reálnych situáciách pomocou autentických dokumentov. Hodnotia funkčné znalosti komunikácie. Sú vydávané francúzskym ministerstvom školstva a ako také sú uznávané všade na svete.

Francúzština v Normandii je veľmi hrdá na naše úspešné skúšky v priebehu rokov. V roku 2017 sme mali 97% úspešnosť… Náš prípravný kurz DELF DALF vyhovuje požiadavkám na skúšky DELF a DALF a bol navrhnutý ako odpoveď na požiadavku študentov: Ráno ponúkame študentom kurz všeobecnej francúzštiny plus každodenné denné testy DELF DALF.

Naše ranné hodiny sa zameriavajú na gramatiku, čítanie a písanie, počúvanie a rozprávanie, aby sa zabezpečilo, že študenti budú mať základné jazykové zručnosti požadované pre každú úroveň skúšky podľa rovnakej štruktúry ako náš Semi-Intenzívny kurz. Toto učenie a používanie jazykov je neoddeliteľnou súčasťou úspešnej prípravy na skúšky.

V popoludňajších hodinách sa kurz venuje výlučne skúšobným seminárom, každý sa zameriava na konkrétne doklady DELF DALF – Študenti majú knižnú učebnicu pre ďalšie práce a naši učitelia  poskytujú študentom všetky potrebné doplnkové materiály.

Príprava DELF

V prípravnom kurze DELF budete študovať všetky štyri jazykové zručnosti (čítanie, písanie, počúvanie a hovorenie) a náš priateľský a skúsený personál zabezpečí, že dosiahnete svoj cieľ čo najskôr.

 • Štart: každý pondelok
 • Minimálna dĺžka kurzu: 1 týždeň
 • Počet hodín: 25 za týždeň
 • Počet osôb v triede: max. 12
 • Úrovne: A1, A2, B1, B2
 • Vek: 16+

Príprava DALF

Prípravný kurz DALF je rozdelený na 4 jednotky.

Tento diplom zodpovedá rozsiahlej znalosti francúzskeho jazyka. Jeho držiteľ je schopný zvládnuť vysokoškolské vyjadrenie – súhrn, syntézu dokumentov, esej a ústnu prezentáciu – vo vybraných oblastiach špecializácie: humanitné a spoločenské vedy, ekonómia, právo, matematika alebo prírodné vedy. Naše prípravné kurzy DALF podporujú rýchly postup, pretože ste v skupinách s maximálnym počtom 12 študentov. Budete študovať všetky štyri jazykové zručnosti (čítanie, písanie, počúvanie a hovorenie) a náš priateľský a skúsený personál zabezpečí, že dosiahnete svoj cieľ čo najskôr.

 • Štart: každý pondelok
 • Minimálna dĺžka kurzu: 1 týždeň
 • Počet hodín: 15 za týždeň
 • Počet osôb v triede: max. 12
 • Úrovne: C1, C2
 • Vek: 16+

Máte záujem o naše kurzy?

Uveďte vaše údaje a my vás budeme obratom kontaktovať.